On Sale
10% OFF
Description
CVA Set 3/16in. RC10WC
Description
SpecificationsCVA Set 3/16in. RC10WC
CVA Set 3/16in. RC10WC
| SKU | ASS6371 |
| Barcode # | 784695063716 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |