On Sale
15% OFF
Description
CVD Shaft (2)
Description
SpecificationsCVD Shaft (2)
CVD Shaft (2)
| SKU | HB-22023 |
| Barcode # | 4717677173970 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |