On Sale
10% OFF
Description
DC1 Body mount set (F&R)
Description
SpecificationsDC1 Body mount set (F&R)
DC1 Body mount set (F&R)
| SKU | HB-230032 |
| Barcode # | 4711605977944 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |