OS Engines Speed B21 Adam Drake 4 .21 Buggy Engine with T-2090 Pipe
SKU: OSM1FH01
$679.99 3% off RRP
Description
(DG) GLO-MAX AC FUEL 15% NITRO 4 LT
Description
Specifications(DG) GLO-MAX AC FUEL 15% NITRO 4 LT
(DG) GLO-MAX AC FUEL 15% NITRO 4 LT
| SKU | GMAC1540 |
| Barcode # | 9313890000243 |
| Brand | OZZIETRADERS |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |