Evergreen 4524 White Polystyrene Seam Roof Sheet 0.500 x 6 x 12" / 12.7mm x 15cm x 30cm (1)
SKU: EVE-04524
$20.89 5% off RRP
Description
(DG) GLO-MAX FS FUEL 15% NITRO 4 LT
Description
Specifications(DG) GLO-MAX FS FUEL 15% NITRO 4 LT
(DG) GLO-MAX FS FUEL 15% NITRO 4 LT
| SKU | GMFS1540 |
| Barcode # | 9313890000427 |
| Brand | OZZIETRADERS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |