On Sale
9% OFF
Description
Diff Bevel Gear S (FTX-6231)
Description
SpecificationsDiff Bevel Gear S (FTX-6231)
Diff Bevel Gear S (FTX-6231)
| SKU | rh-10128 |
| Barcode # | 2000000007953 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |