On Sale
5% OFF
Description
Dirt-Tech - 1/10th Buggy 2.2 2wd Front"
Description
SpecificationsDirt-Tech - 1/10th Buggy 2.2 2wd Front"
Dirt-Tech - 1/10th Buggy 2.2 2wd Front"
| SKU | JC3231 |
| Barcode # | 845937011336 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |