DR10 FT Servo Mount Set, aluminum
##NEW#PRODUCT##
or 4 payments of $4.32 with
Info
Description
DR10 FT Servo Mount Set, aluminum
Team Associated DR10/SR10 Factory Team Aluminum Servo Mount Set. Upgrade the plastic servo mounts in your Team Associated DR10 or SR10 with these optional mounts. Using these mounts allow for a more secure hold to your servo. Package includes two servo mounts.
This part fits the following vehicles:
- DR10
- Pro2 DK10SW
- Pro2 LT10SW
- Pro2 RT10SW
- Pro2 SC10
- RB10
- SR10
Description
SpecificationsDR10 FT Servo Mount Set, aluminum
Team Associated DR10/SR10 Factory Team Aluminum Servo Mount Set. Upgrade the plastic servo mounts in your Team Associated DR10 or SR10 with these optional mounts. Using these mounts allow for a more secure hold to your servo. Package includes two servo mounts.
This part fits the following vehicles:
- DR10
- Pro2 DK10SW
- Pro2 LT10SW
- Pro2 RT10SW
- Pro2 SC10
- RB10
- SR10
DR10 FT Servo Mount Set, aluminum
Team Associated DR10/SR10 Factory Team Aluminum Servo Mount Set. Upgrade the plastic servo mounts in your Team Associated DR10 or SR10 with these optional mounts. Using these mounts allow for a more secure hold to your servo. Package includes two servo mounts.
This part fits the following vehicles:
- DR10
- Pro2 DK10SW
- Pro2 LT10SW
- Pro2 RT10SW
- Pro2 SC10
- RB10
- SR10
| SKU | ASS72010 |
| Barcode # | 784695720107 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock