SKU: DSTC.3A.200H
Dualsky 200H 2300kv High RPM Tuning Combo with 12A Lite ESC
$66.99
or 4 payments of $16.75 with
Info
Price Matchup
Description
This Dualsky 200H 2300kv High RPM Tuning Combo consists of the XM2223EA-10 motor and XC1210BA V2 12A Lite ESC.
Read More...
Specifications
Description
Specifications
This Dualsky 200H 2300kv High RPM Tuning Combo consists of the XM2223EA-10 motor and XC1210BA V2 12A Lite ESC.
Read More...
Description
This Dualsky 200H 2300kv High RPM Tuning Combo consists of the XM2223EA-10 motor and XC1210BA V2 12A Lite ESC.
Specifications
| SKU | DSTC.3A.200H |
| Barcode # | 6941047191020 |
| Brand | Dualsky |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ