DUBRO 123MS 1.23in MICRO SPORT WHEELS (1 PAIR PER CARD)
or 4 payments of $1.49 with
Info
Description
DUBRO 123MS 1.23in MICRO SPORT WHEELS (1 PAIR PER CARD)
This is a Du-Bro 1.23" Micro Sport Wheel Set. These open spoke wheels will add a sporty look to your model. They have been designed with indoor and park flyer models in mind.
Specifications:
Wheel Diameter: 1.230" (31mm)
Axle Diameter: .047" (1.2mm)
Weight: 1.1 grams/ea
Description
SpecificationsDUBRO 123MS 1.23in MICRO SPORT WHEELS (1 PAIR PER CARD)
This is a Du-Bro 1.23" Micro Sport Wheel Set. These open spoke wheels will add a sporty look to your model. They have been designed with indoor and park flyer models in mind.
Specifications:
Wheel Diameter: 1.230" (31mm)
Axle Diameter: .047" (1.2mm)
Weight: 1.1 grams/ea
DUBRO 123MS 1.23in MICRO SPORT WHEELS (1 PAIR PER CARD)
This is a Du-Bro 1.23" Micro Sport Wheel Set. These open spoke wheels will add a sporty look to your model. They have been designed with indoor and park flyer models in mind.
Specifications:
Wheel Diameter: 1.230" (31mm)
Axle Diameter: .047" (1.2mm)
Weight: 1.1 grams/ea
| SKU | DBR123MS |
| Barcode # | 11859102111 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock