PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
Description
DUBRO 136 BLIND NUTS 6-32 (4 PCS PER PACK)
Du-Bro's permanent mount blind nuts are available in 7 sizes. Used for mounting engines, landing gear, cowls, hatches, etc. The perfect mounting nut for hard to reach areas. Zinc plated.
Key Features:
Description
SpecificationsDUBRO 136 BLIND NUTS 6-32 (4 PCS PER PACK)
Du-Bro's permanent mount blind nuts are available in 7 sizes. Used for mounting engines, landing gear, cowls, hatches, etc. The perfect mounting nut for hard to reach areas. Zinc plated.
Key Features:
DUBRO 136 BLIND NUTS 6-32 (4 PCS PER PACK)
Du-Bro's permanent mount blind nuts are available in 7 sizes. Used for mounting engines, landing gear, cowls, hatches, etc. The perfect mounting nut for hard to reach areas. Zinc plated.
Key Features:
| SKU | DBR136 |
| Barcode # | 11859001360 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |