DUBRO 150ML 1-1/2in MICRO LITE WHEELS (1 PAIR PER CARD)
or 4 payments of $1.77 with
Info
Description
DUBRO 150ML 1-1/2in MICRO LITE WHEELS (1 PAIR PER CARD)
The DU-BRO Micro Lite Wheels are available in 3 sizes: 1-1/2 in (38mm), 2 in (51mm) and 2-1/2 in (64mm). They feature a one piece design, with polished spokes and flat black wheel (no O-Rings to come off rim). Comes complete with 2 sets of wheel retainers, a wide axle hub for a true running wheel. Perfect for indoor and park flyers. 1 pair/pkg.
Description
SpecificationsDUBRO 150ML 1-1/2in MICRO LITE WHEELS (1 PAIR PER CARD)
The DU-BRO Micro Lite Wheels are available in 3 sizes: 1-1/2 in (38mm), 2 in (51mm) and 2-1/2 in (64mm). They feature a one piece design, with polished spokes and flat black wheel (no O-Rings to come off rim). Comes complete with 2 sets of wheel retainers, a wide axle hub for a true running wheel. Perfect for indoor and park flyers. 1 pair/pkg.
DUBRO 150ML 1-1/2in MICRO LITE WHEELS (1 PAIR PER CARD)
The DU-BRO Micro Lite Wheels are available in 3 sizes: 1-1/2 in (38mm), 2 in (51mm) and 2-1/2 in (64mm). They feature a one piece design, with polished spokes and flat black wheel (no O-Rings to come off rim). Comes complete with 2 sets of wheel retainers, a wide axle hub for a true running wheel. Perfect for indoor and park flyers. 1 pair/pkg.
| SKU | DBR150ML |
| Barcode # | 11859103002 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock