DUBRO 158 STEEL LANDING GEAR STRAP (4 PCS PER PACK)
or 4 payments of $1.02 with
Info
Description
DUBRO 158 STEEL LANDING GEAR STRAP (4 PCS PER PACK)
This is a set of DuBro Steel Landing Gear Straps. These straps are made from Zinc plated steel to be light and strong. Includes (4) straps and (8) 2 x 7/26 slotted sheet metal screws. Measures 3/4.
Features:
- 4 per package
- zinc plated
Description
SpecificationsDUBRO 158 STEEL LANDING GEAR STRAP (4 PCS PER PACK)
This is a set of DuBro Steel Landing Gear Straps. These straps are made from Zinc plated steel to be light and strong. Includes (4) straps and (8) 2 x 7/26 slotted sheet metal screws. Measures 3/4.
Features:
- 4 per package
- zinc plated
DUBRO 158 STEEL LANDING GEAR STRAP (4 PCS PER PACK)
This is a set of DuBro Steel Landing Gear Straps. These straps are made from Zinc plated steel to be light and strong. Includes (4) straps and (8) 2 x 7/26 slotted sheet metal screws. Measures 3/4.
Features:
- 4 per package
- zinc plated
| SKU | DBR158 |
| Barcode # | 11859001582 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock