DUBRO 200TW 2in DIA TAILWHEEL (1 EACH PER CARD)
or 4 payments of $3.85 with
Info
Description
DUBRO 200TW 2in DIA TAILWHEEL (1 EACH PER CARD)
This is the Du-Bro RC 2" Diameter Tailwheel for 1/4 scale airplanes. Du-Bro Tailwheels are sporty looking and have a machined one piece aluminum hub.
Description
SpecificationsDUBRO 200TW 2in DIA TAILWHEEL (1 EACH PER CARD)
This is the Du-Bro RC 2" Diameter Tailwheel for 1/4 scale airplanes. Du-Bro Tailwheels are sporty looking and have a machined one piece aluminum hub.
DUBRO 200TW 2in DIA TAILWHEEL (1 EACH PER CARD)
This is the Du-Bro RC 2" Diameter Tailwheel for 1/4 scale airplanes. Du-Bro Tailwheels are sporty looking and have a machined one piece aluminum hub.
| SKU | DBR200TW |
| Barcode # | 11859101039 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock