On Sale
15% OFF
SKU: DBR222
DUBRO 222 BLUE SILICONE TUBING, MEDIUM (2ft PER PACK)
$6.12
or 4 payments of $1.53 with
Info
Price Matchup
Description
DUBRO 222 BLUE SILICONE TUBING, MEDIUM (2ft PER PACK)
This is a sixty-one centimeter long piece of Du-Bro Medium Silicone Fuel Tubing.
Specifications:
- Length: 61cm (2ft)
- Inner Diameter: 2.38mm (3/32")
Description
SpecificationsDUBRO 222 BLUE SILICONE TUBING, MEDIUM (2ft PER PACK)
This is a sixty-one centimeter long piece of Du-Bro Medium Silicone Fuel Tubing.
Specifications:
- Length: 61cm (2ft)
- Inner Diameter: 2.38mm (3/32")
Description
DUBRO 222 BLUE SILICONE TUBING, MEDIUM (2ft PER PACK)
This is a sixty-one centimeter long piece of Du-Bro Medium Silicone Fuel Tubing.
Specifications:
- Length: 61cm (2ft)
- Inner Diameter: 2.38mm (3/32")
Specifications
| SKU | DBR222 |
| Barcode # | 11859002220 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ