DUBRO 2248 BODY KLIP RETAINERS (RED) (2 PCS PER PACK)
or 4 payments of $2.66 with
Info
Description
DUBRO 2248 BODY KLIP RETAINERS (RED) (2 PCS PER PACK)
This is a pack of two red Du-Bro Body Klip Retainers. Du-Bro's innovative body clip retainers are the perfect option to help eliminate the frustration of lost body clips. Installation is a breeze and they're available in a variety of colors, so it's easy to find one that blends in with your paint scheme. The package includes two body klip retainers, as well as a set of small body clips and a set of large body clips.
Description
SpecificationsDUBRO 2248 BODY KLIP RETAINERS (RED) (2 PCS PER PACK)
This is a pack of two red Du-Bro Body Klip Retainers. Du-Bro's innovative body clip retainers are the perfect option to help eliminate the frustration of lost body clips. Installation is a breeze and they're available in a variety of colors, so it's easy to find one that blends in with your paint scheme. The package includes two body klip retainers, as well as a set of small body clips and a set of large body clips.
DUBRO 2248 BODY KLIP RETAINERS (RED) (2 PCS PER PACK)
This is a pack of two red Du-Bro Body Klip Retainers. Du-Bro's innovative body clip retainers are the perfect option to help eliminate the frustration of lost body clips. Installation is a breeze and they're available in a variety of colors, so it's easy to find one that blends in with your paint scheme. The package includes two body klip retainers, as well as a set of small body clips and a set of large body clips.
| SKU | DBR2248 |
| Barcode # | 11859022488 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock