DUBRO 2346 ANTENNA TUBES (RED) (BULK PACK)
or 4 payments of $8.03 with
Info
Description
DUBRO 2346 ANTENNA TUBES (RED) (BULK PACK)
These are Dubro high quality antenna tubes. These optional antenna tubes is intended to keep your antenna safe from the elements while driving. Package includes twenty four antenna tubes that can be used for airplanes, cars, boats, and helicopters.
Description
SpecificationsDUBRO 2346 ANTENNA TUBES (RED) (BULK PACK)
These are Dubro high quality antenna tubes. These optional antenna tubes is intended to keep your antenna safe from the elements while driving. Package includes twenty four antenna tubes that can be used for airplanes, cars, boats, and helicopters.
DUBRO 2346 ANTENNA TUBES (RED) (BULK PACK)
These are Dubro high quality antenna tubes. These optional antenna tubes is intended to keep your antenna safe from the elements while driving. Package includes twenty four antenna tubes that can be used for airplanes, cars, boats, and helicopters.
| SKU | DBR2346 |
| Barcode # | 11859023461 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock