DUBRO 238 1/8in NYLON LANDING GEAR STRAPS (4 PCS PER PACK)
or 4 payments of $0.83 with
Info
Description
DUBRO 238 1/8in NYLON LANDING GEAR STRAPS (4 PCS PER PACK)
Strong nylon straps are molded to fit 1/8 (3mm) and 5/32 (4mm) music wire. Includes 4 each straps and 8 each 2 x 7/16 slotted sheet metal screws.
Key Features:
- 4 per package
- Strong molded nylon
Description
SpecificationsDUBRO 238 1/8in NYLON LANDING GEAR STRAPS (4 PCS PER PACK)
Strong nylon straps are molded to fit 1/8 (3mm) and 5/32 (4mm) music wire. Includes 4 each straps and 8 each 2 x 7/16 slotted sheet metal screws.
Key Features:
- 4 per package
- Strong molded nylon
DUBRO 238 1/8in NYLON LANDING GEAR STRAPS (4 PCS PER PACK)
Strong nylon straps are molded to fit 1/8 (3mm) and 5/32 (4mm) music wire. Includes 4 each straps and 8 each 2 x 7/16 slotted sheet metal screws.
Key Features:
- 4 per package
- Strong molded nylon
| SKU | DBR238 |
| Barcode # | 11859002381 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock