DUBRO 3362 REPLACEMENT FUEL TANK CAP & FITTINGS (2-24OZ TANKS) GAS
or 4 payments of $3.42 with
Info
Description
DUBRO 3362 REPLACEMENT FUEL TANK CAP & FITTINGS (2-24OZ TANKS) GAS
Dubro 2-24oz Fuel Tank Cap and Fitting. This kit includes replacement components for 2-24oz tanks using gasoline fuel. Completely re-build your DU-BRO fuel tank with original DU-BRO components to insure a long, leak-proof life. Package includes one cap, one backing plate, one stopper, two brass tubes, pick-up tubing and hardware.
Description
SpecificationsDUBRO 3362 REPLACEMENT FUEL TANK CAP & FITTINGS (2-24OZ TANKS) GAS
Dubro 2-24oz Fuel Tank Cap and Fitting. This kit includes replacement components for 2-24oz tanks using gasoline fuel. Completely re-build your DU-BRO fuel tank with original DU-BRO components to insure a long, leak-proof life. Package includes one cap, one backing plate, one stopper, two brass tubes, pick-up tubing and hardware.
DUBRO 3362 REPLACEMENT FUEL TANK CAP & FITTINGS (2-24OZ TANKS) GAS
Dubro 2-24oz Fuel Tank Cap and Fitting. This kit includes replacement components for 2-24oz tanks using gasoline fuel. Completely re-build your DU-BRO fuel tank with original DU-BRO components to insure a long, leak-proof life. Package includes one cap, one backing plate, one stopper, two brass tubes, pick-up tubing and hardware.
| SKU | DBR3362 |
| Barcode # | 11859033620 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock