DUBRO 3363 REPLACEMENT FUEL TANK CAP & FITTINGS (32-100OZ TANKS) GAS
or 4 payments of $3.51 with
Info
Description
DUBRO 3363 REPLACEMENT FUEL TANK CAP & FITTINGS (32-100OZ TANKS) GAS
This is the Dubro Fuel Tank Cap and Fitting Rebuild kit. This kit provides you with the components needed to rebuild your DuBro gasoline (32-100oz) fuel tanks for better leak proof lifetime.
DU-BRO Fuel Tank Tip
Includes:
- (1) Cap
- (1) Backing Plate and Screw
- (1) Stopper
- (1) Pick-up Tubing
- (2) Brass Tubing
Description
SpecificationsDUBRO 3363 REPLACEMENT FUEL TANK CAP & FITTINGS (32-100OZ TANKS) GAS
This is the Dubro Fuel Tank Cap and Fitting Rebuild kit. This kit provides you with the components needed to rebuild your DuBro gasoline (32-100oz) fuel tanks for better leak proof lifetime.
DU-BRO Fuel Tank Tip
Includes:
- (1) Cap
- (1) Backing Plate and Screw
- (1) Stopper
- (1) Pick-up Tubing
- (2) Brass Tubing
DUBRO 3363 REPLACEMENT FUEL TANK CAP & FITTINGS (32-100OZ TANKS) GAS
This is the Dubro Fuel Tank Cap and Fitting Rebuild kit. This kit provides you with the components needed to rebuild your DuBro gasoline (32-100oz) fuel tanks for better leak proof lifetime.
DU-BRO Fuel Tank Tip
Includes:
- (1) Cap
- (1) Backing Plate and Screw
- (1) Stopper
- (1) Pick-up Tubing
- (2) Brass Tubing
| SKU | DBR3363 |
| Barcode # | 11859033637 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock