DUBRO 362 6-32 TAP & DRILL SET (1 PC PER PACK)
or 4 payments of $3.74 with
Info
Description
DUBRO 362 6-32 TAP & DRILL SET (1 PC PER PACK)
This is the Dubro Standard and Metric Tap and Drill Set. This high quality set is sold in pairs to eliminate the confusion of which drill and tap to use together.
Note Tap handle (DUB633 - sold separately)
Includes:
- (1) Set of Standard and Metric Tap and Drill
Description
SpecificationsDUBRO 362 6-32 TAP & DRILL SET (1 PC PER PACK)
This is the Dubro Standard and Metric Tap and Drill Set. This high quality set is sold in pairs to eliminate the confusion of which drill and tap to use together.
Note Tap handle (DUB633 - sold separately)
Includes:
- (1) Set of Standard and Metric Tap and Drill
DUBRO 362 6-32 TAP & DRILL SET (1 PC PER PACK)
This is the Dubro Standard and Metric Tap and Drill Set. This high quality set is sold in pairs to eliminate the confusion of which drill and tap to use together.
Note Tap handle (DUB633 - sold separately)
Includes:
- (1) Set of Standard and Metric Tap and Drill
| SKU | DBR362 |
| Barcode # | 11859003623 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock