Raw Speed SuperMini 1/10 Buggy Rear Tire - Soft with Black Insert - RS100309SB
SKU: RS100309SB
$33.50
Description
These are Du-Bro Standard Steel Hex Nuts. These steel hex nuts are zink plated. Package includes four (4-40) Steel Hex Nuts
Description
SpecificationsThese are Du-Bro Standard Steel Hex Nuts. These steel hex nuts are zink plated. Package includes four (4-40) Steel Hex Nuts
These are Du-Bro Standard Steel Hex Nuts. These steel hex nuts are zink plated. Package includes four (4-40) Steel Hex Nuts
| SKU | dbr561 |
| Barcode # | 011859005610 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |