DUBRO 442 5/64in BALL WRENCH, 2-56 SCKT HD (1 PC PER PACK)
or 4 payments of $2.36 with
Info
Description
DUBRO 442 5/64in BALL WRENCH, 2-56 SCKT HD (1 PC PER PACK)
This is DuBro Ball Wrench. This ball wrench is the perfect tool for getting into those hard to reach places. Turning socket head screws or bolts from various angles became possible thanks to the ball designed wrenches!
Features:
- Ergonomic handle design
- Non-slip grip
- Anti roll design
- Made in USA
Includes:
- (1) (5/64") Ball Wrench
Description
SpecificationsDUBRO 442 5/64in BALL WRENCH, 2-56 SCKT HD (1 PC PER PACK)
This is DuBro Ball Wrench. This ball wrench is the perfect tool for getting into those hard to reach places. Turning socket head screws or bolts from various angles became possible thanks to the ball designed wrenches!
Features:
- Ergonomic handle design
- Non-slip grip
- Anti roll design
- Made in USA
Includes:
- (1) (5/64") Ball Wrench
DUBRO 442 5/64in BALL WRENCH, 2-56 SCKT HD (1 PC PER PACK)
This is DuBro Ball Wrench. This ball wrench is the perfect tool for getting into those hard to reach places. Turning socket head screws or bolts from various angles became possible thanks to the ball designed wrenches!
Features:
- Ergonomic handle design
- Non-slip grip
- Anti roll design
- Made in USA
Includes:
- (1) (5/64") Ball Wrench
| SKU | DBR442 |
| Barcode # | 11859004422 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock