DUBRO 564 10-32 STEEL HEX NUTS (4 PCS PER PACK)
or 4 payments of $0.51 with
Info
Description
DUBRO 564 10-32 STEEL HEX NUTS (4 PCS PER PACK)
DuBro 10-32 Standard Steel Hex Nuts. These steel hex nuts are zinc plated for long lasting corrosion free performance. Package includes four 10-32 steel hex nuts
Description
SpecificationsDUBRO 564 10-32 STEEL HEX NUTS (4 PCS PER PACK)
DuBro 10-32 Standard Steel Hex Nuts. These steel hex nuts are zinc plated for long lasting corrosion free performance. Package includes four 10-32 steel hex nuts
DUBRO 564 10-32 STEEL HEX NUTS (4 PCS PER PACK)
DuBro 10-32 Standard Steel Hex Nuts. These steel hex nuts are zinc plated for long lasting corrosion free performance. Package includes four 10-32 steel hex nuts
| SKU | DBR564 |
| Barcode # | 11859005641 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock