DUBRO 695 2MM THREADED COUPLERS (2 PCS PER PACK)
or 4 payments of $1.06 with
Info
Description
DUBRO 695 2MM THREADED COUPLERS (2 PCS PER PACK)
Designed for use with Du-Bro Kwik-Links and ball links. 2MM Threaded Couplers are used with Du-Bro's 2mm Nylon Kwik-Links & can also be soldered on Du-Bro 's 2mm push-rods. The coupler length for this part is 1 1/4 (31.7mm).
Key Features:
- 2 per package
Description
SpecificationsDUBRO 695 2MM THREADED COUPLERS (2 PCS PER PACK)
Designed for use with Du-Bro Kwik-Links and ball links. 2MM Threaded Couplers are used with Du-Bro's 2mm Nylon Kwik-Links & can also be soldered on Du-Bro 's 2mm push-rods. The coupler length for this part is 1 1/4 (31.7mm).
Key Features:
- 2 per package
DUBRO 695 2MM THREADED COUPLERS (2 PCS PER PACK)
Designed for use with Du-Bro Kwik-Links and ball links. 2MM Threaded Couplers are used with Du-Bro's 2mm Nylon Kwik-Links & can also be soldered on Du-Bro 's 2mm push-rods. The coupler length for this part is 1 1/4 (31.7mm).
Key Features:
- 2 per package
| SKU | DBR695 |
| Barcode # | 11859006952 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock