DUBRO 802 4-40 X 12in THREADED ROD (6 PCS PER PACK)
or 4 payments of $2.59 with
Info
Description
DUBRO 802 4-40 X 12in THREADED ROD (6 PCS PER PACK)
Six DuBro 4-40x12" Threaded Rods. Can be used in conjunction with nylon or steel Kwik-links or with ball links where extra long pushrods are needed. Bendable and strong. Rods are available with 3/4" (19mm) thread on one end.
Key Features:
- 6 per package
Description
SpecificationsDUBRO 802 4-40 X 12in THREADED ROD (6 PCS PER PACK)
Six DuBro 4-40x12" Threaded Rods. Can be used in conjunction with nylon or steel Kwik-links or with ball links where extra long pushrods are needed. Bendable and strong. Rods are available with 3/4" (19mm) thread on one end.
Key Features:
- 6 per package
DUBRO 802 4-40 X 12in THREADED ROD (6 PCS PER PACK)
Six DuBro 4-40x12" Threaded Rods. Can be used in conjunction with nylon or steel Kwik-links or with ball links where extra long pushrods are needed. Bendable and strong. Rods are available with 3/4" (19mm) thread on one end.
Key Features:
- 6 per package
| SKU | DBR802 |
| Barcode # | 11859008024 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock