DUBRO 814 5/32in I.D. FUEL LINE BARB (6 PCS PER PACK)
or 4 payments of $1.34 with
Info
Description
DUBRO 814 5/32in I.D. FUEL LINE BARB (6 PCS PER PACK)
Du-Bro Fuel Line Barbs help prevent fuel lines from coming off tubes inside and outside your fuel tank. Solder on installation.
Features:
- 4 per package
- Wont let fuel lines slip.
Description
SpecificationsDUBRO 814 5/32in I.D. FUEL LINE BARB (6 PCS PER PACK)
Du-Bro Fuel Line Barbs help prevent fuel lines from coming off tubes inside and outside your fuel tank. Solder on installation.
Features:
- 4 per package
- Wont let fuel lines slip.
DUBRO 814 5/32in I.D. FUEL LINE BARB (6 PCS PER PACK)
Du-Bro Fuel Line Barbs help prevent fuel lines from coming off tubes inside and outside your fuel tank. Solder on installation.
Features:
- 4 per package
- Wont let fuel lines slip.
| SKU | DBR814 |
| Barcode # | 11859008147 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock