DUBRO 842 KWIK START XL W/BATTERY ONLY (1PC PER PACK)
or 4 payments of $9.80 with
Info
Description
DUBRO 842 KWIK START XL W/BATTERY ONLY (1PC PER PACK)
This DuBro Kwik Start XL does not include a charger or storage clip. Works with NORVEL Freedom XL and 7L glow plugs and all standard glow plugs. Package includes one glow igniter.
Description
SpecificationsDUBRO 842 KWIK START XL W/BATTERY ONLY (1PC PER PACK)
This DuBro Kwik Start XL does not include a charger or storage clip. Works with NORVEL Freedom XL and 7L glow plugs and all standard glow plugs. Package includes one glow igniter.
DUBRO 842 KWIK START XL W/BATTERY ONLY (1PC PER PACK)
This DuBro Kwik Start XL does not include a charger or storage clip. Works with NORVEL Freedom XL and 7L glow plugs and all standard glow plugs. Package includes one glow igniter.
| SKU | DBR842 |
| Barcode # | 11859008420 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock