DUBRO 847 MICRO PUSH ROD SYSTEM (2 PCS PER PACK)
or 4 payments of $3.95 with
Info
Description
DUBRO 847 MICRO PUSH ROD SYSTEM (2 PCS PER PACK)
Comes complete with (2) 20" .032 pushrods, (2) 18" pushrod housings, (2) Micro E/Z Links (90 degree bend is already on pushrods) and (2) Mini E/Z Connectors. Ideal for indoor and park flyers.
Key Features:
- 2 per package
Description
SpecificationsDUBRO 847 MICRO PUSH ROD SYSTEM (2 PCS PER PACK)
Comes complete with (2) 20" .032 pushrods, (2) 18" pushrod housings, (2) Micro E/Z Links (90 degree bend is already on pushrods) and (2) Mini E/Z Connectors. Ideal for indoor and park flyers.
Key Features:
- 2 per package
DUBRO 847 MICRO PUSH ROD SYSTEM (2 PCS PER PACK)
Comes complete with (2) 20" .032 pushrods, (2) 18" pushrod housings, (2) Micro E/Z Links (90 degree bend is already on pushrods) and (2) Mini E/Z Connectors. Ideal for indoor and park flyers.
Key Features:
- 2 per package
| SKU | DBR847 |
| Barcode # | 11859008475 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock