DUBRO 880 HEAVY DUTY CONTROL HORN (.40-.91) (1 PC PER PACK)
or 4 payments of $4.38 with
Info
Description
DUBRO 880 HEAVY DUTY CONTROL HORN (.40-.91) (1 PC PER PACK)
This is the Du-Bro RC Heavy Duty Dual Control Horn System for medium to large scale aircraft .40 - .91. This control horn system comes complete with high quality aluminum horns, washers, steel 6-32 long shaft, nuts, horn arms, and kwik-links (for 2-56 rods).
Description
SpecificationsDUBRO 880 HEAVY DUTY CONTROL HORN (.40-.91) (1 PC PER PACK)
This is the Du-Bro RC Heavy Duty Dual Control Horn System for medium to large scale aircraft .40 - .91. This control horn system comes complete with high quality aluminum horns, washers, steel 6-32 long shaft, nuts, horn arms, and kwik-links (for 2-56 rods).
DUBRO 880 HEAVY DUTY CONTROL HORN (.40-.91) (1 PC PER PACK)
This is the Du-Bro RC Heavy Duty Dual Control Horn System for medium to large scale aircraft .40 - .91. This control horn system comes complete with high quality aluminum horns, washers, steel 6-32 long shaft, nuts, horn arms, and kwik-links (for 2-56 rods).
| SKU | DBR880 |
| Barcode # | 11859008802 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder