Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $1.77 with
Info
Description
DUBRO 896 REPLACE CRIMPS, FOR #518 & 883 (12 PCS PER PACK)
Key Features:
Description
SpecificationsDUBRO 896 REPLACE CRIMPS, FOR #518 & 883 (12 PCS PER PACK)
Key Features:
DUBRO 896 REPLACE CRIMPS, FOR #518 & 883 (12 PCS PER PACK)
Key Features:
| SKU | DBR896 |
| Barcode # | 11859008963 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |