DUBRO 919 MICRO2 CONTROL HORN (2 PCS PER PACK)
or 4 payments of $0.87 with
Info
Description
DUBRO 919 MICRO2 CONTROL HORN (2 PCS PER PACK)
This is a pack of two Du-Bro RC Micro2 Control Horns. The Du-Bro Micro2 Control Horn is 5/8" in height and is great for the larger scale micro aircraft.
Description
SpecificationsDUBRO 919 MICRO2 CONTROL HORN (2 PCS PER PACK)
This is a pack of two Du-Bro RC Micro2 Control Horns. The Du-Bro Micro2 Control Horn is 5/8" in height and is great for the larger scale micro aircraft.
DUBRO 919 MICRO2 CONTROL HORN (2 PCS PER PACK)
This is a pack of two Du-Bro RC Micro2 Control Horns. The Du-Bro Micro2 Control Horn is 5/8" in height and is great for the larger scale micro aircraft.
| SKU | DBR919 |
| Barcode # | 11859009199 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock