DUBRO 922 MICRO2 30in PUSHROD SYSTEM (2 PCS PER PACK)
or 4 payments of $4.55 with
Info
Description
DUBRO 922 MICRO2 30in PUSHROD SYSTEM (2 PCS PER PACK)
DuBro Micro Pushrod Systems come complete with two .047 pushrods, two pushrod housings, two Micro2 E/Z Links (90¼ bend is already on pushrods) and two Mini E/Z Connectors.
Key Features:
- 2 Pushrods per package
Description
SpecificationsDUBRO 922 MICRO2 30in PUSHROD SYSTEM (2 PCS PER PACK)
DuBro Micro Pushrod Systems come complete with two .047 pushrods, two pushrod housings, two Micro2 E/Z Links (90¼ bend is already on pushrods) and two Mini E/Z Connectors.
Key Features:
- 2 Pushrods per package
DUBRO 922 MICRO2 30in PUSHROD SYSTEM (2 PCS PER PACK)
DuBro Micro Pushrod Systems come complete with two .047 pushrods, two pushrod housings, two Micro2 E/Z Links (90¼ bend is already on pushrods) and two Mini E/Z Connectors.
Key Features:
- 2 Pushrods per package
| SKU | DBR922 |
| Barcode # | 11859009229 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder