Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
This is a 15 meter roll of medium Du-Bro Super Blue silicone fuel tubing. For Glo-Fuel ONLY. Won't crack or harden and fits securely on fuel fitting.
Specifications:
Description
SpecificationsThis is a 15 meter roll of medium Du-Bro Super Blue silicone fuel tubing. For Glo-Fuel ONLY. Won't crack or harden and fits securely on fuel fitting.
Specifications:
This is a 15 meter roll of medium Du-Bro Super Blue silicone fuel tubing. For Glo-Fuel ONLY. Won't crack or harden and fits securely on fuel fitting.
Specifications:
| SKU | dbr197 |
| Barcode # | 11859001971 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |