Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $2.41 with
Info
Description
DUMAS 59-185A WHITE TISSUE PAPER (20 SHEETS) 20 X 30 INCH
Description
SpecificationsDUMAS 59-185A WHITE TISSUE PAPER (20 SHEETS) 20 X 30 INCH
DUMAS 59-185A WHITE TISSUE PAPER (20 SHEETS) 20 X 30 INCH
| SKU | DUMA59-185A-20 |
| Barcode # | 9313890503690 |
| Brand | DUMAS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |