Dynamite Imperial Hex Driver Wrench Set 4Pcs - DYNT3020
or 4 payments of $27.50 with
Info
Description
Dynamite Imperial Hex Driver Wrench Set 4Pcs
Dynamite's US Hex Driver set is ergonomically designed and great looking! Features a molded plastic handle with rotating end cap.
Set Includes
-
.050" Hex Driver
-
1/16" Hex Driver
-
5/64" Hex Driver
-
3/32" Hex Driver
Features
- .050" Hex Driver, 1/16" Hex Driver, 5/64" Hex Driver, 3/32" Hex Driver
Description
SpecificationsDynamite Imperial Hex Driver Wrench Set 4Pcs
Dynamite's US Hex Driver set is ergonomically designed and great looking! Features a molded plastic handle with rotating end cap.
Set Includes
-
.050" Hex Driver
-
1/16" Hex Driver
-
5/64" Hex Driver
-
3/32" Hex Driver
Features
- .050" Hex Driver, 1/16" Hex Driver, 5/64" Hex Driver, 3/32" Hex Driver
Dynamite Imperial Hex Driver Wrench Set 4Pcs
Dynamite's US Hex Driver set is ergonomically designed and great looking! Features a molded plastic handle with rotating end cap.
Set Includes
-
.050" Hex Driver
-
1/16" Hex Driver
-
5/64" Hex Driver
-
3/32" Hex Driver
Features
- .050" Hex Driver, 1/16" Hex Driver, 5/64" Hex Driver, 3/32" Hex Driver
| SKU | DYNT3020 |
| Barcode # | 605482179895 |
| Brand | Dynamite |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder