Dynamite Metric Hex Driver Wrench Set 4Pcs - DYNT3030
or 4 payments of $27.50 with
Info
Description
Dynamite Metric Hex Driver Wrench Set 4Pcs
This is the Metric Hex Driver Set by Dynamite, Dynamite's US Hex Driver set is ergonomically designed and great looking! Features a molded plastic handle with rotating end cap.
Set Includes:
- 1.5mm Hex Driver
- 2.0mm Hex Driver
- 2.5mm Hex Driver
- 3.0mm Hex Driver
Description
SpecificationsDynamite Metric Hex Driver Wrench Set 4Pcs
This is the Metric Hex Driver Set by Dynamite, Dynamite's US Hex Driver set is ergonomically designed and great looking! Features a molded plastic handle with rotating end cap.
Set Includes:
- 1.5mm Hex Driver
- 2.0mm Hex Driver
- 2.5mm Hex Driver
- 3.0mm Hex Driver
Dynamite Metric Hex Driver Wrench Set 4Pcs
This is the Metric Hex Driver Set by Dynamite, Dynamite's US Hex Driver set is ergonomically designed and great looking! Features a molded plastic handle with rotating end cap.
Set Includes:
- 1.5mm Hex Driver
- 2.0mm Hex Driver
- 2.5mm Hex Driver
- 3.0mm Hex Driver
| SKU | DYNT3030 |
| Barcode # | 605482179901 |
| Brand | Dynamite |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder