Dynamite Metric Nut Driver Wrench Set 4Pcs - DYNT3010
or 4 payments of $21.25 with
Info
Description
Dynamite Metric Nut Driver Wrench Set 4Pcs
Dynamite's Metric Nut Driver set is ergonomically designed and great looking! Features a molded plastic handle with rotating end cap.
Set Includes
-
4mm Nut Driver
-
5mm Nut Driver
-
5.5mm Nut Driver
-
7mm Nut Driver
Description
SpecificationsDynamite Metric Nut Driver Wrench Set 4Pcs
Dynamite's Metric Nut Driver set is ergonomically designed and great looking! Features a molded plastic handle with rotating end cap.
Set Includes
-
4mm Nut Driver
-
5mm Nut Driver
-
5.5mm Nut Driver
-
7mm Nut Driver
Dynamite Metric Nut Driver Wrench Set 4Pcs
Dynamite's Metric Nut Driver set is ergonomically designed and great looking! Features a molded plastic handle with rotating end cap.
Set Includes
-
4mm Nut Driver
-
5mm Nut Driver
-
5.5mm Nut Driver
-
7mm Nut Driver
| SKU | DYNT3010 |
| Barcode # | 605482179888 |
| Brand | Dynamite |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder