PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
Description
E-Flite 15x7 Propeller, Carbon Z Cessna 150
Description
SpecificationsE-Flite 15x7 Propeller, Carbon Z Cessna 150
E-Flite 15x7 Propeller, Carbon Z Cessna 150
| SKU | EFLP1570E |
| Barcode # | 605482173862 |
| Brand | EFLITE |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |