Description
This is a Fuselage with decals and paint applied. A hook and loop strap is installed. No servos, pushrods, or hatch. It is compatible with the E-flite ElectroStreak 1.1m RC airplane (EFL13350, EFL13375).
Description
SpecificationsThis is a Fuselage with decals and paint applied. A hook and loop strap is installed. No servos, pushrods, or hatch. It is compatible with the E-flite ElectroStreak 1.1m RC airplane (EFL13350, EFL13375).
This is a Fuselage with decals and paint applied. A hook and loop strap is installed. No servos, pushrods, or hatch. It is compatible with the E-flite ElectroStreak 1.1m RC airplane (EFL13350, EFL13375).
| SKU | EFL1335001 |
| Barcode # | 660132633844 |
| Brand | E-Flite |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock