On Sale
5% OFF
Description
Propeller, 9.5 x 7.5 PKZ1012
Description
SpecificationsPropeller, 9.5 x 7.5 PKZ1012
Propeller, 9.5 x 7.5 PKZ1012
| SKU | EFLP09575 |
| Barcode # | 605482692455 |
| Brand | E-Flite |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |