Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $3.15 with
Info
Description
Brassin set the undercarriage wheels for A-1J in 1/48 scale.
The set consists of the main wheels and a tail wheel.
Easy to assemble replaces plastic parts.
Recommended kit: Tamiya
Set contains:
Description
SpecificationsBrassin set the undercarriage wheels for A-1J in 1/48 scale.
The set consists of the main wheels and a tail wheel.
Easy to assemble replaces plastic parts.
Recommended kit: Tamiya
Set contains:
Brassin set the undercarriage wheels for A-1J in 1/48 scale.
The set consists of the main wheels and a tail wheel.
Easy to assemble replaces plastic parts.
Recommended kit: Tamiya
Set contains:
| SKU | ED648761 |
| Barcode # | 8591437570249 |
| Brand | Eduard |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |