Trumpeter 1/35 BAZ-6403 with ChMZAP-9990-071 trailer Plastic Model Kit [01086]
SKU: TR01086
$206.99 10% off RRP
or 4 payments of $10.80 with
Info
Description
Brassin set the cockpit for F4F-3 in 1/48 scale.
Made by direct 3D printing.
Easy to assemble replaces plastic parts.
Recommended kit: Eduard
Set contains:
Description
SpecificationsBrassin set the cockpit for F4F-3 in 1/48 scale.
Made by direct 3D printing.
Easy to assemble replaces plastic parts.
Recommended kit: Eduard
Set contains:
Brassin set the cockpit for F4F-3 in 1/48 scale.
Made by direct 3D printing.
Easy to assemble replaces plastic parts.
Recommended kit: Eduard
Set contains:
| SKU | ED648765 |
| Barcode # | 8591437571093 |
| Brand | Eduard |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |