Eduard 1/48 F4F-3 Wildcat early Space 3D Decals [3DL48080]
or 4 payments of $6.30 with
Info
Description
Eduard 3D decals for main and sidewall instrument & control panels, plus steel photo-etched details and seat belts. For use with 1/48 F4F-3 Wildcat Early Space kit.
Recommended for Kit: Eduard
Description
SpecificationsEduard 3D decals for main and sidewall instrument & control panels, plus steel photo-etched details and seat belts. For use with 1/48 F4F-3 Wildcat Early Space kit.
Recommended for Kit: Eduard
Eduard 3D decals for main and sidewall instrument & control panels, plus steel photo-etched details and seat belts. For use with 1/48 F4F-3 Wildcat Early Space kit.
Recommended for Kit: Eduard
| SKU | ED3DL48080 |
| Barcode # | 8591437571253 |
| Brand | Eduard |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock