Vallejo 70231 Infinity Panoceania Exclusive Miniature Acrylic Paint Set
SKU: AV70231
$44.99 10% off RRP
Description
Brassin set the undercarriage wheels for SR-71A in 1/48 scale.
The set consists of the main wheels and nose wheels.
Easy to assemble replaces plastic parts.
Recommended kit: Revell
Set contains:
Description
SpecificationsBrassin set the undercarriage wheels for SR-71A in 1/48 scale.
The set consists of the main wheels and nose wheels.
Easy to assemble replaces plastic parts.
Recommended kit: Revell
Set contains:
Brassin set the undercarriage wheels for SR-71A in 1/48 scale.
The set consists of the main wheels and nose wheels.
Easy to assemble replaces plastic parts.
Recommended kit: Revell
Set contains:
| SKU | ED648740 |
| Barcode # | 8591437567959 |
| Brand | Eduard |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |