Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $10.62 with
Info
Description
Ellipse - green compound - (fits SCT 3.0" x 2.2" wheel)
Description
SpecificationsEllipse - green compound - (fits SCT 3.0" x 2.2" wheel)
Ellipse - green compound - (fits SCT 3.0" x 2.2" wheel)
| SKU | JC3200-02 |
| Barcode # | 845937021885 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |