EXCEL 17005 K5 HEAVY DUTY PLASTIC KNIFE WITH SAFETY CAP
or 4 payments of $2.21 with
Info
Description
EXCEL 17005 K5 HEAVY DUTY PLASTIC KNIFE WITH SAFETY CAP
he Excel Heavy Duty Knife has a hexagonal plastic grip handle, a sharp angled #19 blade and shatter resistant safety cap are included.
All blades have a razor sharp edge. Handle with care. Adult supervision required.
Description
SpecificationsEXCEL 17005 K5 HEAVY DUTY PLASTIC KNIFE WITH SAFETY CAP
he Excel Heavy Duty Knife has a hexagonal plastic grip handle, a sharp angled #19 blade and shatter resistant safety cap are included.
All blades have a razor sharp edge. Handle with care. Adult supervision required.
EXCEL 17005 K5 HEAVY DUTY PLASTIC KNIFE WITH SAFETY CAP
he Excel Heavy Duty Knife has a hexagonal plastic grip handle, a sharp angled #19 blade and shatter resistant safety cap are included.
All blades have a razor sharp edge. Handle with care. Adult supervision required.
| SKU | EXL17005 |
| Barcode # | 98171170059 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock