On Sale
10% OFF
Description
EXCEL 18016 K16 MINI STENCIL KNIFE
| SKU | EXL18016 |
| Barcode # | 9313890505496 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
Description
SpecificationsEXCEL 18016 K16 MINI STENCIL KNIFE
| SKU | EXL18016 |
| Barcode # | 9313890505496 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
EXCEL 18016 K16 MINI STENCIL KNIFE
| SKU | EXL18016 |
| Barcode # | 9313890505496 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| SKU | EXL18016 |
| Barcode # | 9313890505496 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |