Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $2.72 with
Info
Description
EXCEL 19001 K1 KNIFE 5 ASSORTED BLADES WITH SAFETY CAP
K1 CRAFT AND HOBBY KNIFE
Excel Blades - K1 Aluminum Hobby Knife, K1 Knife
19001
Excel Blades' best selling paper cutter!
Description
SpecificationsEXCEL 19001 K1 KNIFE 5 ASSORTED BLADES WITH SAFETY CAP
K1 CRAFT AND HOBBY KNIFE
Excel Blades - K1 Aluminum Hobby Knife, K1 Knife
19001
Excel Blades' best selling paper cutter!
EXCEL 19001 K1 KNIFE 5 ASSORTED BLADES WITH SAFETY CAP
K1 CRAFT AND HOBBY KNIFE
Excel Blades - K1 Aluminum Hobby Knife, K1 Knife
19001
Excel Blades' best selling paper cutter!
| SKU | EXL19001 |
| Barcode # | 98171190019 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |