PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
or 4 payments of $1.33 with
Info
Description
EXCEL 20009 EXCEL K11 K12 SINGLE EDGE BLADE (PKG OF 10)
Excel Single Edge Razor Blades. Excel has been leading the hobby Knife industry with its amazing high quality blades and tools for all sorts of hobbies and other needs that we came to trust in when a higher level of quality is needed to get the job done!
Description
SpecificationsEXCEL 20009 EXCEL K11 K12 SINGLE EDGE BLADE (PKG OF 10)
Excel Single Edge Razor Blades. Excel has been leading the hobby Knife industry with its amazing high quality blades and tools for all sorts of hobbies and other needs that we came to trust in when a higher level of quality is needed to get the job done!
EXCEL 20009 EXCEL K11 K12 SINGLE EDGE BLADE (PKG OF 10)
Excel Single Edge Razor Blades. Excel has been leading the hobby Knife industry with its amazing high quality blades and tools for all sorts of hobbies and other needs that we came to trust in when a higher level of quality is needed to get the job done!
| SKU | EXL20009 |
| Barcode # | 98171200091 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |